Demirer Hidrolik

Kurumsal

Hakkımızda

Demirer Hidrolik, kırk yılı aşkın sürelik tecrübesiyle, hidrolik, pnömatik ve hortum sektöründe, gerek imalatçı gerekse de tedarikçi misyonuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği ve asla ödün vermediği "kalite" ve "güven" anlayışı sayesinde, Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında hak ettiği yeri almış bulunmaktadır.

Bu başarı ve güven, uluslararası arenada da yankısını bulmuş olup, Alfagomma, ASC Endüstri, Benteler, Borusan Mannesmann, Bucher, Eaton, Faster, Gates, MacTubi, PSM, Smit, Soltech, Stauff, Vivolo ve Xtraflex gibi sektörün önde gelen firmalarının "Yetkili Distribütörü" olarak çalışmalarına devam etmektedir. Böylelikle, Avrupa pazarını yerel müşterilerle ve ihracatlarının büyük bölümünü oluşturan Türki Cumhuriyetler ile buluşturmaktadır.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana, ülkemizdeki teknoloji ve sanayi gelişimine dünyayı takip ederek yön vermek, insan ve çevreye duyarlı olarak kaynakları etkin kullanmak, bilgili ve becerili insan kaynağımızla sadece Türkiye'ye değil Dünya'ya uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli, ekonomik, uzun ömürlü ve müşterilerin beklentilerini aşan ürünler ve çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Misyonumuz doğrultusunda sektörümüzde faaliyet gösteren firmalara örnek olacak bir şekilde, Türkiye, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Asya'da önümüzdeki on yıl içerisinde rekabeti doğru bir şekilde kullanan, ülke menfaatlerini ve insani değerleri tüm çalışmalarının üzerinde tutan, sadece kar amacı değil çalıştığı firmalara da değer katan bölgedeki sayılı firmalardan birisi olmaktır.

Sertifikalarımız

ISO 9001:2008

Hidrolik ve Pnömatik Makine ve Ekipmanları Üretimi, Satışı ve Montajı

OHSAS 18001:2007

Hidrolik ve Pnömatik Makine ve Ekipmanları Üretimi, Satışı ve Montajı

OHSAS 18001:2007

Manufacture, Sales and Installation of Hydraulic and pneumatic Machinery and Equipment

ISO 9001:2008

Manufacture, Sales and Installation of Hydraulic and pneumatic Machinery and Equipment